NOWA JAKOŚĆ – SYSTEM MONITORINGU WIZYJNEGO W STANDARDZIE FULL HD

reklaama hd

TEL. 512 303 295

e-mail: biuro2@pro-system.net.pl

Proponujemy gotowe zestawy systemu monitoringu wizyjnego oparte na kamerach wysokiej rozdzielczości FULL HD (1920×1080) dające ponad  5x lepszą wyrazistość obrazu niż system analogowy, wraz z serią rejestratorów zaprojektowanych z myślą o realizacji nowoczesnych systemów monitorujących, które pozwalają na podniesienie jakości zapisu do jakości FULL HD.

GŁÓWNE ZALETY SYSTEMU FULL HD:

  • Wysoka szczegółowość obrazu, pozwalająca na dokładne rozróżnianie twarzy, nominałów banknotów, naturalnego odwzorowywania kolorów lub odczytu tablic rejestracyjnych.

 

  • Przesyłanie obrazu nieskompresowanego, dzięki czemu brak jest jakichkolwiek opóźnień i zacinania się obrazu przy dużej ilości ruchu.

 

  • Możliwość wykonania systemu na instalacji analogowej opartej na przewodach koncentrycznych – wystarczy tylko podmienić kamery i urządzenia rejestrujące bez konieczności wymiany okablowania.

 

  • Możliwość podglądu obrazu z rejestratora na dowolnym urządzeniu mobilnym typu: smartphon (android, ios, Windows, MAC OS) czy laptop, a przez to mamy wgląd na sytuację w firmie lub domu z dowolnego miejsca na ziemi.

    SPRZEDAŻ – MONTAŻ – SERWIS

    WYCENA GRATIS!!!